Hakkımızda

Boran Display 2015 yılında müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sektöre özel açık hava reklam ürünleri ve aynı zamanda da display ürünler imalatı alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir şirkettir. Sektörde yer edinmenin satış sonrası teknik destek ve müşteri memnuniyetinden geçtiğinin farklında olan Boran Display hedefine ulaşmak için bu farkındalıklara odaklanmıştır.

Ayrıca, Boran Display sürekli ve dengeli büyümeyi hedefleyerek, her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji ile beraber çalışanlarının gelişimlerini, eğitim çalışmalarının sürekliliğini, sürekli iyileştirme ve AR-GE çalışmalarını destekleyerek, yenilikçi teknolojik yatırımlara önem vererek gelişen teknolojilere en hızlı şekilde uyum sağlamayı ve mutlak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için kaliteli, rekabetçi ve güvenilir reklam hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz
Kalite fiyat oranını eniyi şekilde sağlayarak, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Yakaladığı kalite ve tecrübenin sürekliliğini ve güvenirliğini sağlamak geliştirmek Teknolojiyi sadece kullanmak değil aynı zamanda geliştirmek. Günümüz teknolojisini kullanarak ve gereken mühendislik yaklaşımı ile en kısa zamanda en iyi hizmeti sağlamak. Müşterilerin memnuniyetini kazanmak ve en iyi çözüm ortağı olabilmek. Yeni müşteriler kazanmak.

Vizyonumuz
Yüksek Teknolojik ürünler ve sistemler geliştirmek düşüncesiyle hareket eden, yenilikçi ve girişimci bir reklam şirketi olmak hedefi ile ilerlemektedir. Müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile değerleri  en iyi şekilde yönetmek.

Kalite Politikamız
Gelişen ve güncel teknolojileri kullanmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini sürekli yükseltmek ve müşteri beklentilerini aşan bir üretim gerçekleştirmek. En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek. Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan bir anlayış içinde güvenilir bir firma olmak.

Neden Biz?

İşimizi Tutkuyla Yapıyoruz

İşimizi severek, tutkuyla yapıyoruz, siz müşterilerimize önem veriyor, sizleri dinliyor sorunlarınıza, isteklerinize çözüm üretiyoruz.

Dürüst ve Güvenilir

İşimize odaklı titiz bir şekilde çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle size en iyi, güvenilir hizmeti, en kısa zamanda vermek başlıca ilkelerimiz.

Önceliğimiz Memnuniyetiniz

Müşteri memnuniyetimiz bizim için önceliğimiz müşterilerimizin isteklerini dinliyor, projelerine çözüm buluyoruz.

Sürekli Geliştiriyoruz

Profesyonel Ekibimizle yaptığımız çalışmalarda teknolojiyi yakından takip ediyor. Sizlere en güncel ve en güvenilir projeleri sunuyoruz.

Neler Yaptık?
100
+

Başarılı Proje

45
+

Kurumsal Firma

100
%

Müşteri Memnuniyeti