Tabela – Fener Pano

Işıksız tabelalar, genellikle gece görünmesi çok önemli olmayan sadece gün ışığında fark edilmesi istenen alanlarda kullanılmaktadır. Günümüzde en yaygın kullanılan tabela türlerinden biridir.

Işıklı tabelalar, ışıksız tabelalara göre daha çok hem gün ışığında hemde gece ortamlarında fark edilmek istenen firmalar tarafından kullanılmaktadır, kullanılan ışık kaynağına göre çeşitleri vardır led, flouresan ve lamba, bunlardan günümüzde en yaygın olarak kullanılanları led ışık kaynağı kullanılarak yapılan ışıklı tabelalardır. Işıklı tabelalar çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

Boran Reklam olarak tüm ışıklı ve ışıksız tabela ürünleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hızlı teslimatı ilke edinmiş firmamız iş yoğunluğuna göre müşterilerimizin tüm taleplerine aynı gün cevap vermeyi taahhüt eder. Ürünlerimizde 1. sınıf kalitede malzeme kullandığımızdan ürettiğimiz tüm ürünlerin arkasındayız, güvenilir bir reklam firması ile çalışmak istiyorsanız sizde tüm açık hava reklam ve display ürün çeşitlerimizi öğrenmek, detaylı bilgi almak veya hizmetlerimizden yararlanmak için hemen 0551 240 19 07 numaralı telefonumuzu arayabilir veya info@borandisplay.com adresimize bilgilerinizi ve isteklerinizi yazarak size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Tüm isteklerinize gün içerisinde mutlaka dönüş sağlamaktayız.

Kullanım alanları nelerdir

  • Cephe Tabelaları
  • Çatı Tabelaları
  • Yol Panoları
  • İç Mekan Cephe Alanları